© Copyright 2015
Piotr Głodzik

Skate in Park – Behind the scenes with Kuba Urbańczyk


Powrót do korzeni…. taki tytuł powinien nosić ten wpis…

Sporo różnych tematów i obowiązków sprawiło, że od pewnego czasu zdecydowanie mniej uwagi poświęcałem tematyce od której tak naprawdę wszystko się zaczęło. Wczorajszy krótki wypad do Skate in Park’u w Chorzowie był idealnym momentem, żeby spotkać się ze znajomymi, pstryknąć parę zdjęć i przypomnieć sobie kilka trików na rolkach.
Kilkadziesiąt minut spędzonych w parku zaowocowało kilkunastoma zdjęciami i przy okazji skręconą kostką ( wygląda na to że nie da się przez rok utrzymać formy oglądając tylko edity i siedząc przed komputerem:)
Jednak wracając do samych zdjęć… Ta sesja była zdecydowanie inna niż wszystkie do tej pory. Pierwszy raz skupiłem się nie na samych typowych zdjęciach rolkarzy, a na backstage’u sesji , którą wykonywał mój dobry znajomy Kuba Urbańczyk. Kuba jest chyba jedyną osobą w środowisku, której mogłem taki backstage wykonać i jednocześnie osobą, która miała na mnie największy wpływ w trakcie mojej fotograficznej kariery za co jestem mu bardzo wdzięczny! Przy okazji zapraszam na nową odsłonę bloga Kuby – http://kubaurbanczyk.pl/kubamabloga/pl
Poniżej kilkanaście shotów przedstawiających ustawkę z ekipą ze Śląska. Można też zobaczyć do czego da się wykorzystać leciwego i wysłużonego już Matiza.
Miłego oglądania!

skateinpark_bts

skateinpark_bts_1 skateinpark_bts_2 skateinpark_bts_3 skateinpark_bts_4 skateinpark_bts_5 skateinpark_bts_6 skateinpark_bts_7